تماس با مشاوران فروش
درباره ما

جهش پژوه نگر در یک نگاه
گروه نرم افزاری شیز( شبکه یکپارچه زرین) از سال 1372 در حوزه سيستم ها و نرم افزارهای اداری ، مالي و مدیریتي فعاليت مينماید و تحت شماره 285965 در اداره ثبت شرکتهای تهران ثیت گردیده است .سیستم های این شرکت تحت شماره شناسایي 300093 در شورای عالي انفورماتيك ثبت و همچنین دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیک و عضو امور صنفی رایانه نیز می باشد. محصول قدرتمند شیز به منظور پاسخگویی به رفع نیازهای سازمانها و واحدهای تجاری با تکیه بر تجربیات بدست آمده از طرح های متعدد مشاوره ای ، نصب و راه اندازی و متناسب با شرایط و نیازهای بومی مشتریان به همت تیم توانای نظری و فنی خود تهیه گردیده است. عوامل اصلی در افزایش مزیت و توانایی نرم افزار شیز ، اجرای عملیات پشتیبانی و افزایش قابلیت اطمینان کارکرد سیستم ، برای مشتری می باشد..

تولید محصولات به صورت یکپارچه
تولید محصولات به صورت یکپارچه

شیز جهت دستیابی به ابزارهای پیشرفته و هوشمند مالی نسبت به طراحی و تولید نرم افزارهای ERP SHIZ اقدام نموده است.

پشتیبانی از زبانهای مختلف
پشتیبانی از زبانهای مختلف

یکی از مهمترین امکانات و مزایای نرم افزار شیز قابلیت پشتیبانی از زبانهای مختلف است. سازمانها و کاربران نرم افزار می توانند به زبان موردنظر گزارشات را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

مشاوره تخصصی
مشاوره تخصصی

واحد مشاوره گروه مهندسی شیز با حضور متخصصان باتجربه در حوزه راهکارهای نرم افزاری نسبت به ارائه مشاوره مهندسی و نحوه پیاده سازی سیستم ها جهت بهره برداری صحیح از نرم افزار راه اندازی گردیده است.

واحد استقرار تخصصی
واحد استقرار تخصصی

در استقرار تلاش براین است تا با شناسایی نیازهای کاربران، مراحل استقرار را به گونه ای موثر انجام گیرد.