تماس با مشاوران فروش
نرم افزار شیز

ویژگی های نرم افزار شیز

نرم افزار  شیز با استفاده از دانش مدیران ، مشاوران و دیدگاه های مشتریان و با استفاده از تکنولوژی روز طراحی، تولید گردیده است  که نگرش عملیات و استفاده از تجربیات برتر کسب و کار ، ارائه راهکارهای برتر به شرکت های متوسط را مد نظر دارد.

· سبد کامل محصولات به صورت یکپارچه

شیز جهت دستیابی به ابزار های پیشرفته و هوشمند مالی نسبت به طراحی و تولید مجموعه نرم افزارهای      ERP SHIZ اقدام  نموده است.این مجموعه شامل بیش از 32 زیر سیستم می باشد که در قالب      TOTAL SYSTEMعملیات و جریان مالی با حجم عملیات بالا و فرایند های پیچیده را هوشمندانه انجام و ابزار ها ی لازم ، جهت دستیابی به اهداف و برنامه های هر سازمان  را در اختیار آنها قرار می دهد.

· حسابداری چند شعبه ای و چند شرکتی

اطلاع به موقع از نحوه فعالیت  شعب و نمایندگی ها یکی از مهم ترین نیازهای سازمانهای چند شعبه ای یا دارای نمایندگی می باشد نرم افزار شعب شیز با معرفی دپارتمانها می تواند شعب و نمایندگی ها را دسته بندی و اطلاعات شعب را به تفکبک یا یکپارچه مدیریت و در اختیار کاربران ، مدیران سازمانها قرار دهد.این دسته بندی شامل بررسی موجودی ، فروش شعب ،کارکرد شعب و سایر گزارشات و اطلاعات می باشد.

· پشتیبانی از زبانهای مختلف

یکی از مهم ترین امکانات و مزایای نرم افزار شیز قابلیت پشتیبانی از زبانهای مختلف است.سازمانها و کاربران نرم افزار می توانند به راحتی با ترجمه اصطلاحات به زبان مورد نظر گزارشات را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

· حسابداری چند ارزی

بسیاری از سازمانها در معاملات خود از ارزهای مختلف استفاده می کنند که نظم بخشیدن به تبادلات ریالی، ارزی و مدیریت متمرکز اطلاعات مربوطه از نیازها ی مهم این سازمانها می باشد .سیستم حسابداری ارزی شیز با پوشش دهی انواع عملیات ارز و ارائه گزارشهای جامع ،امکانات لازم را در اختیار سازمانها قرار می دهد.

· حسابداری ماتریسی

در ساختار ماتریسی یا شبکه ای بر خلاف ساختار درختی یا سلسله مراتبی که اجازه می دهد هر کد با زنجیره بالا و پایینش تنها یک حلقه ارتباطی داشته باشد کاربران می توانند انواع مختلف تفصیلی را فارغ از درخت تفصیل و بدون تغییر در شاخه مربوط ،بصورت یک مجموعه واحد تعریف کرده و تمام گزارشات مورد نظر را بر روی آن دریافت نمایند.

ساختار کدینگ شیز بصورت ماتریسی و در 9 سطح تفضیلی شناور طراحی شده است که امکان ایجاد گزارشات مورد نظر برای کاربران را فراهم نماید.

· سفارشی سازی

ایجاد یک سازمان چابک و کارآمد نیاز به استفاده از نرم افزار ی را دارد که بر اساس نیازها و ساختار آن سازمان طراحی و ارائه گردد و توانایی نرم افزار شیز در قابلیت سفارشی سازی نرم افزار در طراحی و تولید نرم افزار های سفارشی مشتری به عنوان یکی از راهکارهای شیز جهت رفع نیازها و دستیابی به اهداف سازمانها می باشد.

· فرایند ساز خودکار گردش کار

این زیر سیستم توانمند نرم افزار شیز دارای قابلیت هایی از قبیل امکان ردیابی فرایند ها ،حذف کاغذ از طریق ایجاد نسخه الکترونیکی از فرم های سازمانی ،افزایش سرعت در روند اجرای کارها از طریق مکانیزاسیون فرآیندهای سازمانی ،ساده سازی و شتاب دهی تعاملات بین فرایندها ، کنترل وارائه دسترسی لازم به کاربران در سازمان را دارا می باشد.

· سیستم نظام نوین مالی تعهدی (حسابداری دولتی)

گروه مهندسی شیز جهت پاسخگویی به طیف وسیع مشتریان خود و به منظور پوشش ساختار جدید نظام حسابداری بخش عمومی اقدام به طراحی و ارائه نرم افزارنظام نوین مالی تعهدی نموده که امکانات و ابزار لازم و منطبق با نیازبه روز نهادها ،سازمانها ،موسسات و شرکتهای دولتی را به صورت یکپارچه و عملیاتی با رعایت قوانین و مقررات مالی و اصول و موازین متداول حسابداری دولتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

· گزارشات مدیریتی (گزارش ساز پویا)

یکی از مهمترین اهداف استفاده از نرم افزار هوشمند کسب و کار دریافت گزارشات تحلیلی و جامع جهت دستیابی به اهداف و آگاهی از نقاط قوت و ضعف سازمان در راستای کمک به سازمانها از طریق کسب اطلاعات دقیق و گسترده می باشد.

سیستم گزارش ساز شیز امکانات و قابلیت های گسترده ای از تحلیل اطلاعات و گزارشات مورد نظر در کمترین زمان را در اختیار کاربران و مدیران سازمانها قرار می دهد.

· بهای تمام شده دقیق

سیستم بهای تمام شده شیز یک ابزار بسیار مهم در اختیار مدیریت می باشد تا مدیران را در برنامه ریزی ، کنترل ،نظارت و بررسی نتایج فعالیت ها یاری نماید.

سیستم بهای تمام شده در حال حاضر  از اهمیت بالایی بر خوردار است که با شناسایی فرایند های تاثیر گذار و استفاده از راهکارهای مناسب و استقرار صحیح آن  موجب کاهش هزینه ها از طریق کنترل فعالیت ها و منابع و افزایش سود آوری سازمان خواهد شد . سیستم بهای تمام شده شیز در این زمینه کار آمد ترین ابزارها برای مدیران سازمانها می باشد .